Identifikohen 32 raste të reja me COVID dhe 1 viktimë në 24 orë në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë bën me dije se nga 868 testime, 32 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar një viktimë

Sot janë shëruar 188 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 222.696.

Në total numri i rasteve aktive është 864.

(BalkaniWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *