Igli Hasani merr pjesë në ceremoninë mortore të Afrim Bunjakut: Përulemi me nderim dhe respekt heroit të Republikës

Ministri i Jashtëm, Igli Hasani ka marrë pjesë në ceremoninë mortore të efektivit të vrarë, Afrim Bunjaku, i cili humbi jetën në krye të detyrës, në Kosovë. Në një postim në platformën ‘X’, Hasani shkruan se sot iu dha lamtumira e fundit Rreshter Afrim Bunjaku. Kujtojmë se edhe ministri i Brendshëm, Taulant Balla mori pjesë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts