“Ike kur e mendove dhe si e mendove vetë”, deputetja e PS humb njeriun e shtrenjtë, ja mesazhi i saj

ike kur e mendove dhe si e mendove vete deputetja e ps humb njeriun e shtrenjte ja mesazhi i saj

Deputetja e PS-së Ermonela Felaj ka humbur babain e saj. Ka qenë vetë deputetja që ka publikuar një foto me të atin dhe një mesazh për ndarjen nga jeta.

“Babi ike kur e mendove dhe si e mendove vetë✋, si gjiithmonë xhanëm❤️ Pusho i qetë dhe pranë mamit tani????????”, shkruan Felaj krahas fotos me babain.

  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts