Iku në Greqi për një jetë më të mirë, i jepet lamtumira mes lotësh shqiptares që u copëtua nga makineria e mishit

Është përcjellë këtë të diel për në banesën e fundit 50-vjeçarja shqiptare e cila humbi jetën në vendin e punës në Greqi.

Mes lotësh e dhimbjes fëmijët e saj i dhanë lamtumirën e fundit. Ajo humbi jetën pasi makineria e mishit në dyqanin ku punonte, në Messolonghi, e copëtoi.

Anna 50-vjeçare prej dy vitesh jeton në këtë zonë me dy fëmijët e saj, vajzën 18-vjeçare dhe djalin e saj 10-vjeçar, pasi u divorcua nga bashkëshorti dhe erdhi në Greqi nga Shqipëria për një të re.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts