Ilir Meta publikon foton me nënën: Gëzuar 8-Marsin grave dhe vajzave shqiptare

ilir meta publikon foton me nenen gezuar 8 marsin grave dhe vajzave shqiptare
ilir meta publikon foton me nenen gezuar 8 marsin grave dhe vajzave shqiptare

Kryetari i Partisë së Lirisë Ilir Meta, ka publikuar sot në Facebook foton me nënën e tij.

Meta ka uruar 8-Marsin për nënat, gratë dhe vajzat shqiptare.

“Duke i uruar nënën dhe mësuesen time të dashur 8 Marsin, ju uroj gëzuar festën të gjitha nënave, grave dhe vajzave tona të mrekullueshme shqiptare!”, shkroi Meta.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts