“Imagjinoni si ndihen aleatët kur shohin shqiptarët të kapen prej fyti”, Rama reagon për sherrin në Kuvendin e Kosovës kur po fliste Kurti: Opozita të distancohet

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas ngjarjeve të ndodhura në Kuvendin e Kosovës, ku deputetë të opozitës janë përleshur fizikisht me ata të pozitës. Rama shprehet se pas këtyre pamjeve, si mund të ndjehen aleatët dhe miqtë e pazëvendësueshëm të Kosovës e të shqiptarëve, kur shohin se si kapen për fyti shqiptarët. “Të mos jesh […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts