Inceneratori i Elbasanit, mungon avokati, shtyhet sërish seanca gjyqësore

Shtyhet sërish seanca gjyqësore për inceneratorin e Elbasanit. Shkak për shtyrjen e seancës është bërë mungesa e një avokati.

vijon…

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts