“Incidentet do të pasojnë”, analisti komenton situatën në Kosovë: Anulimi i mbledhjes së përbashkët? Rama ndëshkim qeverisë Kurti, solidarizohet me Vuçiçin!

Analisti Nexhmedin Spahiu teksa komentoi tensionet në Kosovë, duke marrë shkas nga arrestimi i tre efektivëve dje, tha se policia serbe poshtëroi institucionet e Prishtinës zyrtare dhe KFOR-in. Përmes një lidhjeje skype nga Kosova, analisti tha se pala serbe rrëmbeu 3 policiët teksa ata ishin në territorin e tyre. Mes të tjerash ai paralajmëroi se […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts