Incidentet në Kosovë, rastet e përleshjeve të mëdha në Kuvend. Pamjet përmes arkivës

Kuvendi i Kosovës u shndërrua të enjten në një vend përleshjesh fizike, mes deputeteve të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) dhe anëtarëve të Qeverisë së Kosovës, që drejtohet nga Albin Kurti. Përleshjes i parapriu një javë akuzash të ashpra rreth një audio-incizimi, në të cilin Mimoza Kusari-Lila, kryetare e grupit parlamentar të partisë në pushtet, Lëvizjes […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts