Indrit Hoxha në Itali, takohet me deputetët italianë të Forza Italia

indrit hoxha ne itali takohet me deputetet italiane te forza italia
indrit hoxha ne itali takohet me deputetet italiane te forza italia

Sekretari për Diasporën i demokratëve, Indrit Hoxha në rrjetin e tij social Facebook, ka ndarë një foto me dy deputetët italianë të ‘Forca Italias’.

Më konkretisht Hoxha është takuar me Erica Mazzeti dhe Rosaria Tassinari në Reggio Emilia.

“Në Reggio Emilia se bashku me dy deputetet e nderuara te Forca Italias, Erica Mazzeti dhe Rosaria Tassinari”, shkruan ai në Facebook.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts