Influencer gjatë ditës, trafikante droge gjatë natës, arrestohet “Miss Cracolandia” ne Brazil

Një influencere braziliane,19-vjeçarja Lorraine Cutier Bauer Romeiro, u arrestua nga policia e Sao Paulos nën dyshimin e trafikut të drogës në Cracolandia. Një lagje e megalopolis braziliane e njohur për tregtinë e drogës dhe dendësinë e lartë të narkomanëve. Vajza u kap në qytetin e Barueri. Më shumë se 400 doza, kokainës, marijuanës dhe ekstazit iu gjetën në shtëpinë ku ajo strehohej.

Bjonde, e gjatë dhe seksi, aq sa u riemërua në rrjetet sociale “Gatinha da Cracolandia” (Miss Cracolandia), e reja ka mbi 50,000 ndjekës në profilin e saj në Instagram. E rritur në një familje të pasur. Sipas hetuesve Lorraine bëri një jetë të dyfishtë: një ndikuese e njohur, gjatë ditës ajo ndërveproi me mijëra ndjekës në mediat sociale. Gjatë natës, sidoqoftë, transformimi ndodhi: pasi kishte veshur rroba të lira dhe një xhup me kapuç për të fshehur fytyrën, ajo zbriti në rrugët e Krakolandisë për të menaxhuar trafikun e drogës në lagje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.