Interesimi nga Tirana, flet sulmuesi i Kastriotit: Nuk është koha që të flasim për merkaton, në përfundim të sezonit…

SHPËRNDAJE

Devid de Silva është zbulimi i sezonit te Kastrioti, duke shënuar 9 gola dhe duke rënë në sytë e shumë skuadrave. Sulmuesi brazilian tregohet modest kur pyetet për interesimin që ka pasur Tirana, një skuadër që ai i ka shënuar rregullisht këtë sezon.

De Silva Kastrioti Apolonia

“Nuk është koha për të folur për merkaton. Të përfundojmë një herë sezonin aktual. Jam i përqendruar totalisht te Kastrioti. Dua të bëj më të mirën këtu dhe të vazhdoj të shënoj sa më shumë”, ka thënë shkurtimisht sulmuesi De Silva, i pyetur nga “Panorama Sport” rreth interesimit të Tiranës, që kërkon ta afrojë golashënuesin brazilian në merkaton e verës.

PANORAMASPORT.AL

Te lidhuraBurimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.