Interpelanca urgjente, Rama i ‘delegon’ detyrën Spiropalit, Agalliu: Të mos fshihet pas Elisës dhe vizitës së Blinkenit

interpelanca urgjente rama i delegon detyren spiropalit agalliu te mos fshihet pas elises dhe vizites se blinkenit
interpelanca urgjente rama i delegon detyren spiropalit agalliu te mos fshihet pas elises dhe vizites se blinkenit

Arbi Agalliu i cili ka kërkuar interpelancën urgjente me kryeministrin Rama në emër të opozitës, ka kërkuar që i pranishëm të jetën në sallë kryeministri Rama dhe jo Elisa Spiropali e cila do të përfaqësojë në seancë sot kreun e qeverisë.
“Rama të mos fshihet pas Elisës dhe Blinkenit”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts