Intervista e ish-zv/kryeministrit, Mentor Kikia: Arben Ahmetaj po përpiqet ta shantazhojë politikisht Edi Ramën

intervista e ish zv kryeministrit mentor kikia arben ahmetaj po perpiqet ta shantazhoje politikisht edi ramen
intervista e ish zv kryeministrit mentor kikia arben ahmetaj po perpiqet ta shantazhoje politikisht edi ramen

Pas intervistës së Arben Ahmetajt pak ditë më parë, gazetari Mentor Kikia, i ftuar në “Open” në News 24, tha se ish-zv/kryeministri po përpiqet të shantazhojë Ramën.

“Apo e ndihmon Ahmetajn sot hetimin apo jo? Deri më tani unë dyshoj se po ka për qëllim të ndihmojë hetimin. Po e bën për të shpëtuar kokën. Ai deri tani përpiqet ta shantazhojë politikisht Edi Ramën që t’i thotë ul tonet”, tha Kikia.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts