Ish-banorja e BBVIP2 në pritje të ëmbël! Mikela Pupa zbulon gjininë e bebit dhe prezanton me partnerin e saj (VIDEO)

ish banorja e bbvip2 ne pritje te embel mikela pupa zbulon gjinine e bebit dhe prezanton me partnerin e saj video

Ish-banorja e Big Brother Vip 2, Mikela Pupa është në pritje të ëmbël dhe lajmin e ka zbuluar shoqja e saj e ngushtë, Efi Dhedhes.

mikela pupa

Përmes postimeve në Instastory, Efi ka zbuluarpamjet nga festa magjike e zbulimit të gjinisë së bebit (babyshower), teksa Mikela shfaqet krah partnerit të saj, të cilin e bën publik për herë të parë.

Shiko këtu VIDEON

Partneri i Mikelës quhet Klodi dhe është artist tatuazhesh, ndërsa të dy janë në pritje të një vajze.

Partneri i Mikela Pupës
Partneri i Mikela Pupës

EFI MIKELA

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts