Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare në Big Brother! Klodian Duro i bashkohet shtëpisë më të famshme

ish futbollisti i kombetares shqiptare ne big brother klodian duro i bashkohet shtepise me te famshme

23:54 – 16.01.2024

Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare në Big Brother! Klodian Duro i bashkohet shtëpisë më të famshme

ish futbollisti i kombetares shqiptare ne big brother klodian duro i bashkohet shtepise me te famshme
ish futbollisti i kombetares shqiptare ne big brother klodian duro i bashkohet shtepise me te famshme

Ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare, tanimë trajner futbolli, Klodian Duro është banori i ri që i bashkohet Big Brother VIP.

“Jam futur në shtëpinë e BBV3 me qëllim që vajza ime Deana të jetë fansja ime më e zjarrtë dhe ajo të jetë krenare për babain e saj”- tha Duro.

Një trajner futbolli momentalisht pa ekip, Duro u shpreh se një tjetër arsye pse pranoi të bëhej pjesë e Shtëpisë më të famshme është se “Ofertën më të fortë ma ka bërë ekipi i Top Channel”.

I pyetur se si duket Shtëpia nga brenda, Duro është shprehur “si përrallë”.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts