Ish-kryeministri i Italisë, Silvio Berlusconi përfundon sërish në spital, ja arsyeja

ITALI

Silvio Berlusconi përfundon sërish në spital. Për 84-vjeçarin kjo është hera e katërt brenda 2021 që sheh dyert e spitalit.

Berlusconi kaloi në shtator COVID-19, ndërsa tani ka shkuar në spital për të trajtuar pasojat e virusit.

Përveç Covid, Berlusconi ka dhe probleme me zemrën pasi në 2016 ka kryer një operacion në zemër.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *