Ish-kryeministri i Kosovës sfidon veten, ngjitet shkëmbit pa litarë e pajisje, shihni momentin (Video)

Ish-kryeministri i Kosovës, kreu i AAK dhe deputet, Ramush Haradinaj njihet për pasionin e tij për sportet dhe aktivitetet fizike. Zakonisht Haradinaj fundjavën e kalon duke u ngjitur maleve apo duke bërë sport dhe me aktivitetet e tij i njeh dhe ndjekësit në rrjetet sociale.

Këtë të diel ai është ngjitur shkëmbinjve dhe videon e ka publikuar në profilin e tij në Facebook. Ai shihet pa litarë dhe pa pajisje të nevojshme, por me veshje të zakonshme sportive duke u ngjitur në një vend malor të rrezikshëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts