Ish-kryeministri kërkon ndryshimin e masës së sigurisë, ja kur do të shqyrtohet kërkesa e Sali Berishës

ish kryeministri kerkon ndryshimin e mases se sigurise ja kur do te shqyrtohet kerkesa e sali berishes
ish kryeministri kerkon ndryshimin e mases se sigurise ja kur do te shqyrtohet kerkesa e sali berishes

GJKKO do të do te shqyrtojë kërkesën e ish-kryeministrit Sali Berisha për ndryshim masës së sigurisë më datën 4 Mars në orën 11:00..

Gazetarja Klodiana Lala raporton se seanca e djeshme u shty për shkak se gjyqtarja ishte në një proces tjetër.

Sali Berisha ndodhet në arrest shtëpie me mbikëqyrje policore që më 30 dhjetor 2023

Ai po hetohet nga SPAK nën dyshimet për korrupsion në lidhje me çështjen e Kompleksit Partizani.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts