Ish-ministri i Shëndetësisë pas hekurave, SPAK konfirmon arrestimin e Ilir Beqajt

ish ministri i shendetesise pas hekurave spak konfirmon arrestimin e ilir beqajt
ish ministri i shendetesise pas hekurave spak konfirmon arrestimin e ilir beqajt

Reagon SPAK për arrestimin e ish-ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj.

NJOFTIMI I SPAK

Duke marrë në konsideratë kërkesat tuaja për informacion lidhur me arrestimin e shtetasit Ilir Beqja, ju konfirmoj se, sot është kryer arrestimi e këtij shtetasi në zbatim të vendimit të Gjykatës së Posaçme të Shkallës se Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar.
Për një informacion më të plotë, SPAK do te vijojmë më pas me një njoftim zyrtar për shtyp.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts