Ish-ministrja e Jashtme e Kosovës reagon pas deklaratave të Ramës: “Agjentët” e idesë së shkëmbimit të territoreve janë vënë në lëvizje

Ish-ministrja e Punëve të Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj ka reaguar sot pas lajmeve për sanksione ndaj Albin Kurtit dhe lajmit se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka dorëzuar kancelarit gjerman dhe presidentit francez një version të Asociacionit të komunave me shumicë serbe. Haradinaj në një postim në Twitter shkruan se agjentët e idesë […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts