Ish-trajneri i ashpër me Turqinë: Ndeshje që mund të fitohej, por u relaksuam shumë

ish trajneri i ashper me turqine ndeshje qe mund te fitohej por u relaksuam shume
ish trajneri i ashper me turqine ndeshje qe mund te fitohej por u relaksuam shume

Ish-trajneri i njohur, Fatih Terim shprehu pakënaqësinë e tij pas humbjes së Turqisë 1-2 ndaj Holandës në Europian.

“Me futjen e Ëeghorst në pjesën e dytë, Holanda u bë më efektive duke rritur ritmin dhe duke rrezikuar me individualitet që ka. Fatkeqësisht ne u relaksuam shumë në fillim të pjesës së dytë dhe përfunduam nën presionin e Holandës. Kjo ishte një nga ato ndeshje që mund ta fitonim, gjithsesi, triumfi nuk vjen duke u mbrojtur” – tha ai.

(J.S/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts