Ish-ylli anglez u grabit në shtëpinë e tij, hetuesit zbulojnë detaje rreth ngjarjes së frikshme: E kërcënuan se do t’i prisnin… gishtat

Ish-futbollisti i kombëtares angleze dhe Çelsit, Ashli Kol, ishte pjesë e një ngjarje të frikshme dy vite më parë, kur në shtëpinë e tij hynë për ta grabitur, gjatë kohës që ai dhe e dashura e tij ndodheshin brenda.

pjimage (23)

Sipas hetimeve, i dyshuari kryeso është Kurtis Dilks, i cili dyshohet dhe për disa grabitje të tjera me disa bashkëpunëtorë, që policia britanike i ka zbuluar emrat.

Gjithashtu, sipas hetimeve, është zbuluar se ish-mbrojtësin anglez e kanë lidhur në karrige dhe e kanë kërcënuar se do t’i prisnin gishtat ndërkohë që i kishin grabitur 500 mijë paund.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *