Ishin duke bërë seks në sediljen e pasme, çiftit në Brazil ia vjedhin makinën gjatë momentit intim dhe i lënë lakuriq në rrugë (VIDEO)

Një çift që po kryenin marrëdhënie seksuale në sediljet e pasme të  një makine, janë shokuar kur grabitësit kanë hyrë për ta vjedhur automjetin.

Ngjarja ka ndodhur më 17 gusht në Brazil, me mediat që raportojnë se çifti është kapur mat në moment intim, teksa e kishin parkuar makinën, që u vodh nga tre banditë.

Në videon e publikuar, çifti shihet teksa hidhen në rrugë lakuriq, me hajdutët që ju hedhin disa rroba nga makina para se të zhduken.

Çifti mund ta konsiderojë veten me fat që nuk pati lëndime, pasi Brazili ka shkallën e shtatë më të lartë të krimit në botë me krime jashtëzakonisht të dhunshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *