Ishin prekur nga COVID-19, humbin jetën vjehrri dhe nusja në Kosovë

Dy persona të së njëjtës familje kanë humbur nga koronavirusi gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Një grua dhe vjehrri i saj nga Fshati Turjakë i Malishevës kanë humbur jetën si pasojë e infektimit nga koronavirusi.

Lajmi është dhënë nga mediat lokale në Malishevë. Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë janë shënuar 28 raste të vdekjes. Nga fillimi i pandemisë në Kosovë janë shënuar 2,685 raste të vdekjeve nga koronavirusi.

Kujtojmë mbrëmë në Gjilan si pasojë e infektimit me koronavirus, kanë humbur jetën nënë e bir.

Turjake
Turjake

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *