Ishte dënuar me nëntë vite burg për armëmbajtje pa leje, arrestohet shqiptari në Itali

Autoritetet italiane kanë vënë në pranga një shtetas shqiptar ndaj të cilit ishte marrë një vendim i formës së prerë për akuzën për armëmbajtje pa leje.

57-vjeçari shqiptar, është arrestuar dhe është transferuar në burg ku do të vuajë dënimin me 9 vite të dhënë në mungesë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *