Ishte duke bërë surf, i riu sulmohet nga peshkaqeni, shpëton mrekullisht (VIDEO)

Në një video të bërë virale në rrjete sociale, shihet se si një adoleshent 16-vjeçar, që ndodhej me pushime në Florida, sulmohet dhe kafshohet në krah nga një peshkaqen, por fatmirësisht, ia del të shpëtojë mrekullisht.

Pamjet nisin me të riun që ndodhet në breg të detit duke bërë surf, e më pas teksa po priste të “vallëzonte” me dallgët, pranë tij shfaqet një peshkaqen që e sulmon.

I riu, shmanget me shpejtësi dhe arrin të dalë në breg shëndoshë e mirë. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.