Ishte duke punuar në një nga galeritë e kromit në Bulqizë, lëndohet punëtori 57-vjeçar

Një 57-vjeçar mësohet se ka dëmtuar dorën teksa ka qenë në frontin e punës në një nga galeritë e kromit në Bulqizë.

Policia bën të ditur se 57-vjeçari është dërguar në spital dhe pasi ka marrë ndihmën e nevojshme është larguar për në banesë.

Po ashtu policia e Dibrës njofton se ka referuar materialet në Prokurori për vlerësim.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts