Ishte duke raportuar ‘live’, momenti kur gazetarja e BBC pengohet nga e bija me karrocë (VIDEO)

Gazetarja e BBC-së është bërë virale në internet, për faktin se gjatë raportimit live ajo është penguar nga vajza e saj e vogël.

Anna Holligan, korrespondente në Hagë të Holandës, ka shpërndarë një video ku tenton të lidhet e të raportojë në studio.

Gjatë videos së shkurtër, Anna dëgjohet duke i kërkuar vajzës së saj Zena të shtrihet në karrocë me qëllim që të mos duket nga kamera.

“Zemër, shtrihu dhe bisedo me Elsan, nuk do të zgjasë shumë”, i thotë gazetarja bijës së saj.

Por 4-vjeçarja ishte e vendosur që të fitojë vazhdimisht vëmendjen e saj, duke e thirrur vazhdimisht “Mami, mami”,
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.