Ishte duke u larë në det, ndërron jetë 80-vjeçari nga Kosova në Golem

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në plazhin e Golemit, pasi një 80-vjeçar nga Kosova ka ndërruar jetë.

Dyshohet se shtetasi R. O. gjatë kohës që ishte duke u larë në det, aksidentalisht është mbytur.

Sakaq, grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Njoftimi i policisë:

Golem, Kavajë/Informacion paraprak

Rreth orës 15:00, në Golem, dyshohet se duke u larë në det, është mbytur aksidentalisht shtetasi R. O., rreth 80 vjeç, banues në Kosovë.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts