Ishte larguar nga banesa prej afro 1 muaji, gjendet i vdekur boksieri italian

Është gjetur i vdekur 35-vjeçari Alessio Zangrilli.

35-vjeçari ishte larguar nga banesa me datë 10 tetor.

Që prej asaj dite ai nuk ishte kthyer në banesë dhe që prej asaj kohe autoritet janë angazhuar për ta gjetur atë.

Sot në mëngjes ai është gjetur i pajetë në lumit Tiber në Itali. Boksieri është gjetur nga kalimtarët e rastit, ndërsa nuk dihet ende nëse i riu ka vrarë veten apo e kanë vrarë. Sipas dëshmive, Zangrilli kohët e fundit vuante nga depresioni, kështu që nuk përjashtohet mundësia që ai të ketë vrarë veten.

(BalkanWeb)

PĂ«r t’u bĂ«rĂ« pjesĂ« e grupit “Balkanweb” mjafton tĂ« klikoni: Join Group dhe kĂ«rkesa do t’ju aprovohet menjĂ«herĂ«. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *