Ishte një prej destinacioneve më të preferuara për festa/ Rama ndan fotot nga atmosfera në Korçë

Vitet e fundit qyteti i Korçës është kthyer në një prej destinacioneve më të preferuara për të kaluar festat e fundvitit.

korca 2

Edhe këtë vit qytetarë të shumtë nga Shqipëria, dhe jo vetëm, kanë zgjedhur “Parisin e vogël” për të pritur ndërrimin e viteve.

Kryeministri Rama ka ndarë sot disa foto nga atmosfera në qytetin juglindor, ku bie në sy zona e pazarit, dritat, dhe gjallëria në rrugë.

“3 Janar 2022, mbrëmje në Korçë”, ka shkruar Rama krahas fotove.

korca 1 korca 3 korca 4 korca 5

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.