Ishte protagonist në fitoren e skuadrës së tij, Rei Manaj: Tani mund të jemi të qetë, këto 3 pikë duken si 10

Pas fitores në ndeshjen e sotme kundër Venecias, Rei Manaj ka dhënë përshtypjet e para për emocionet e pas ndeshjes dhe pikët e fituara, të cilat sulmuesi ka deklaruar që duken si 10, të fituara në këtë mënyrë.

REI MANAJ

“Një emocion i papërshkrueshëm, janë 3 pikë që duken si 10. Jemi 10 pikë nga zona e ftohtë e renditjes, mungojnë 7 ndeshje dhe na duhen ende disa pikë, por mund të qëndrojmë të qetë. Jam i lumtur për skuadrën dhe shokët e mi.”, u shpreh Manaj.

Specia kështu mban gjallë shpresën për të mbijetuar dhe për një sezon tjetër, me një rival direkt si Venecia.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.