Iu bë atentat me eksploziv para disa muajsh, arrestohet në Durrës Aldo Mustafa

iu be atentat me eksploziv para disa muajsh arrestohet ne durres aldo mustafa
iu be atentat me eksploziv para disa muajsh arrestohet ne durres aldo mustafa

Policia e Durrësit ka arrestuar mbrëmjen e sotme Aldo Mustafën, një person me precedent të mëparshëm kriminalë.

Mësohet se pak muaj me parë atij iu bë një atentat me lëndë plasëse në makinën e tij në zonën e Shkozetit, nga i cili shpëtoi pa lëndime.

Ai u arrestua sot në zonën e ish-kënetës bashkë me disa persona të tjerë, ndërsa gjatë kontrollit policia i gjeti edhe një armë zjarri që ai mbante pa leje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts