Iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, Veliaj surprizohet nga i biri në spital: Gëzuar Pashkën, Kajan na solli vezët

iu nenshtrua nderhyrjes kirurgjikale veliaj surprizohet nga i biri ne spital gezuar pashken kajan na solli vezet
iu nenshtrua nderhyrjes kirurgjikale veliaj surprizohet nga i biri ne spital gezuar pashken kajan na solli vezet

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj iu nënshtrua dje një ndërhyrje kirurgjikale për heqjen e qeses së tëmthit për gurë. Nga

Qendra Spitale “Nënë Tereza” ku ndodhet i shtruar, kryebashkiaku Veliaj ka uruar qytetarët për Pashkët, ndërsa ka ndarë dhe momentin kur ai vizitohet në spital nga djali i tij, Kajan.

“Lepurushi i vogël Kajan na solli vezët e Pashkës në spital sot!
Gëzuar Pashkën, dashuri dhe shëndet të gjithëve!

Mirënjohje për mesazhet e kujdesit, pasdite ju rrëfej pak më shumë për duarartët e zemërbardhët në QSUT”, thekson Veliaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts