“Jam i bindur se…”, zbulohet letra e Alqi Bllakos për lënien e mandatit të deputetit

Pak momente më parë ka mbërritur në Kuvend edhe kërkesa për dorëheqje nga mandati i Deputetit të Alqi Bllakos. Në letrën e siguruar nga “BalkanWeb”, Ballko shkruan se ka vendosur të jetë në dispozicion të drejtësise i bindur se pafajësia e tij do të vërtetohet.

“Me bindjen e plotë se në fund të këtij procesi do të provohet pafajësia ime, integriteti dhe ndershmëria në detyrën e ushtruar me këtë akt personal vihem në dispozicion të drejtësisë duke gjykuar t’i hap rrugën të pakushtëzuar proceseve të mëtejshme të organeve të drejtësisë”- shkruan Bllako.

Alqi
 

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.