Jamarbër Malltezi kërkoi kthimin e 25 pasurive në Apel, SPAK kërkon përjashtimin e gjyqtares me motivacionin se është në…

jamarber malltezi kerkoi kthimin e 25 pasurive ne apel spak kerkon perjashtimin e gjyqtares me motivacionin se eshte ne
jamarber malltezi kerkoi kthimin e 25 pasurive ne apel spak kerkon perjashtimin e gjyqtares me motivacionin se eshte ne

Seanca ne Apel për pasuritë e sekuestruara të Jamarber Malltezi, SPAK kërkon përjashtimin e gjyqtares Ilirjana Olldashit me argumentin e konfliktit të interesit.

Jamarber malltezit i jane sekuestruar 25 pasuri, ndër to apartamente, një vilë , 6 llogari bankare dhe aksione ne kompani

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts