“Janë të frikësuara, nuk e meritojnë këtë trajtim”/ Thellohet skandali i Wayne Rooney, dy biondet e videove kërcënohen me jetë

Është thelluar më tej skandali në të cilin u përfshi futbollisti britanik Wayne Rooney ku shihej me dy vajza gjysmë të zhveshura teksa ishte nën efektin e pijes.

Sipas mediave britanike, vajzat po marrin kërcënime për jetën e tyre pas skandalit dhe sërish Wayne Rooney vendoset në qendër të komenteve.

R12

Sipas burimeve të  “The Sun”, bukuroshet pas skandalit që shpërtheu, janë distancuar nga rrjetet sociale për të mbajtur tonet e ulëta, por po marrin kërcënime për jetën e tyre.

“Ato dolën natën, pas një kohe të gjatë për shkak të bllokimit dhe idesë se dikush si Rooney donte të kalonte kohë me ta, padyshim që u pëlqeu. Por ata nuk kanë bërë asgjë të keqe dhe nuk e meritojnë këtë trajtim. Ato madje morën kërcënime me vdekje, gjë që i bënë të frikësoheshin. Fatkeqësisht, mediat sociale treguan edhe një herë fytyrën e tyre më të keqe ” , thonë të afërmit e tyre për “The Sun”.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.