“Jemi celebruar dhe…”- Romeo Veshaj është martuar me Heidi Baçin? Aktori flet për marrëdhënien me partneren dhe arsyen e “zhdukjes” pas përfundimit të BBV

jemi celebruar dhe romeo veshaj eshte martuar me heidi bacin aktori flet per marredhenien me partneren dhe arsyen e zhdukjes pas perfundimit te bbvRomeo Veshaj u “zhduk” nga ekrani pas përfundimit të Big Brother Vip. Aktori i njohur nuk mori pjesë në festën dhe as në dy takimet e post BBV.

romeo veshaj

“Kalova presion dhe mu duk sikur po humbisja veten. Mu desh të kaloja kohë me familjen dhe Heidin”, tha ai në Top Arena.

Gjithashtu foli për romancën me Heidi Baçin ku u pyet për planet për martesë.

“Ne ndoshta edhe jemi celebruar dhe s’e di njeri”, u shpreh Romeo.

Më pas shtoi: “Martesa do vijë, por nuk ka kuptim ta them tani se kur do vijë propozimi. Patjetër kemi plan. Shumë shpejt, besoj”.

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts