“Jemi në kërkim, ka humbur”, shpërthejnë talljet për Mauro Ikardin pas paraqitjes ndaj SititPSG-ja u eliminua nga gjysmëfinalja e Ligës së Kampioneve ditën e djeshme, teksa u mposhtën edhe në ndeshjen e kthimit nga Siti.

pjimage (10)

Përveç humbjes dhe eliminimit të PSG-së, vëmendjen e të gjithave e ka tërhequr edhe paraqitja e Mauro Ikardit, i cili nuk u pa në fushë.

Meritë edhe e mbrojtjes së Sitit, që nuk i lanë asnjë hapësirë sulmuesit argjentinas, për të lënë gjurmë në këtë ndeshje. Menjëherë pas ndeshjes, kanë shpërthyer tallje të shumta në rrjetet sociale, pikërisht për sulmuesin.

Më poshtë mund të shikoni disa prej tyre:

7 11 22 33 44 66

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.