“Jemi policia”, të armatosur me kallash, grabitësit hynë në banesën e të moshuarve. Fqinjët lajmëruan policinë pasi…

jemi policia te armatosur me kallash grabitesit hyne ne banesen e te moshuarve fqinjet lajmeruan policine pasi
jemi policia te armatosur me kallash grabitesit hyne ne banesen e te moshuarve fqinjet lajmeruan policine pasi

Kjo është banesa që u tentua të grabitej me armë zjarri mbrëmjen e kësaj të shtune.

Gazetari Igli Çelmeta bën me dije se brenda saj kanë qenë dy të moshuar.

Grabitësit sapo kanë hyrë në banesë dhe janë prezantuar si policia dhe i kanë thënë të moshuarve “ulu policia” dhe më pas kanë filluar grabitjen.

Fqinjët kanë dëgjuar britmat dhe kane lajmëruar policinë.

Ende nuk dihet se çfarë kanë grabitur në banesë pasi dy të moshuarit janë ende te tronditur nga ngjarja.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts