“Jemi të bashkuar”, Flamur Noka flet pas mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD: Diskutuam modalitetet, akti final do të jetë…

jemi te bashkuar flamur noka flet pas mbledhjes se grupit parlamentar te pd diskutuam modalitetet akti final do te jete
jemi te bashkuar flamur noka flet pas mbledhjes se grupit parlamentar te pd diskutuam modalitetet akti final do te jete

Flamur Noka ka folur për gazetarët, pas daljes nga mbledhja e Grupit Parlamentar të PD, që u mbajt në ambientet e Kryesisë së Kuvendit.

Ai tha se në mbledhje u diskutuan modalitetet për bashkimin e opozitës.

“Grupi është i bashkuar, edhe PD është e bashkuar, modalitetet janë në përfundim. Ajo që diskutuam, format dhe mënyrën e aksionit tonë, vazhdimësinë dhe përshkallëzimit drejt aktit final të mosbindjes civile. Parlamenti zhvendoset nga parlamenti i narkoqeveritarëve, në parlamentin e rrugës së shpresës. ”, tha ai.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts