Jetonin mes papastërtive dhe në një shtëpi të rrënuar, gjenden të vdekura 2 motrat në Itali, dyshohet se…

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Itali.

Mediat përtej Adriatikut, shkruajnë se 2 motra, rreth 50 vjeçe, janë gjetur të vdekura në banesën e tyre në Marianopoli. Policia thotë, se i ka gjetur gratë në një shtëpi të rrënuar, në mes të një varfërie ekstreme dhe një ambienti të rrethuar me plehra.

Dyshohet se dy motrat, kanë vdekur nga mungesa e ushqimit.

Në njoftimin zyrtar të policisë, thuhet se kur autoritetet shkuan në shtëpinë e grave, njëra prej tyre kishte ndërruar jetë, ndërsa tjetra, ndodhej në gjendje kritike.

Ajo u dërgua me urgjencë në spital, por fatkeqësisht, nuk ka mundur të mbijetojë duke humbur jetën vetëm pak orë më pas.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *