Jo vetëm Graciano Tagani, njihuni me banoren e dytë që bëhet pjesë e shtëpisë së “BBVIP 3” mbrëmjen e sotme

jo vetem graciano tagani njihuni me banoren e dyte qe behet pjese e shtepise se bbvip 3 mbremjen e sotme

00:47 – 24.01.2024

Jo vetëm Graciano Tagani, njihuni me banoren e dytë që bëhet pjesë e shtëpisë së “BBVIP 3” mbrëmjen e sotme

jo vetem graciano tagani njihuni me banoren e dyte qe behet pjese e shtepise se bbvip 3 mbremjen e sotme
jo vetem graciano tagani njihuni me banoren e dyte qe behet pjese e shtepise se bbvip 3 mbremjen e sotme

Erjola Doçi është banorja e dytë që është bërë pjesë e “Big Brother VIP 3” mbrëmjen e sotme, pas Graciano Taganit.

Në klipin e saj hyrës, ajo u shpreh se banorët më të fortë sipas saj janë Ilnisa dhe Juli.

“Jam gati të dal e fundit”, ishte batuta e Erjolës në oborr përpara se të hynte në shtëpi.

Burimi informacionit @top-channel.tv: Lexo me shume ne : Bota Sot News www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts