Joe Biden kapet duke fjetur në takimin me kryeministrin e Izraelit, video bëhet virale në rrjet

SHBA dhe Izraeli forcuan partneritetin e tyre gjatë një takimi midis Presidentit Joe Biden dhe Kryeministrit Naftali Bennett në Shtëpinë e Bardhë.

Biden duhej të takohej me Bennett të enjten, ndërsa Shtëpia e Bardhë e shtyu atë të premten pas sulmeve vdekjeprurëse në aeroportin e Kabulit, të cilat vranë 13 trupa amerikane dhe plagosën 18.

Në takim, çështjet e rëndësishme u diskutuan nga dy udhëheqësit. Sidoqoftë, një shembull nga takimi u bë viral për një arsye qesharake.

Në një video që po shpërndahet gjerësisht në mediat sociale, Biden ulet me sy të mbyllur dhe kështu, duket se fle për disa minuta ndërsa Bennett flet me të.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.