Jon Bon dhe Bryan Adams infektohen me Covid-19

22:00 01/11/2021

Legjendat e muzikës janë të vaksinuar, burimet: Po e kalojnë lehtësisht

Legjendat e muzikës, Jon Bon Jovi dhe Bryan Adams, kanë rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe si pasojë janë detyruar ti anulojnë të gjitha performancat e planifikuara për fundjavën që lamë pas. Bon Jovi e mori lajmin se është prekur nga virusi , vetëm disa orë para se të dilte në skenë për të performuar në koncertin e tij në Miami. Zëdhënësit e tij kanë bërë të ditur se ai është i vaksinuar dhe ndihet mirë me shëndet.

Nga ana tjetĂ«r  Bryan Adams ishte planifikuar tĂ« performonte nĂ« njĂ« tjetĂ«r  ceremoni , pĂ«r tĂ« interpretuar kĂ«ngĂ«n “It’s Only Love” nĂ« nder tĂ« ikonĂ«s sĂ« muzikĂ«s, Tina Turner, e cila ishte nĂ« mesin e artistĂ«ve tĂ« nderuar gjatĂ« mbrĂ«mjes.

NjĂ« pĂ«rfaqĂ«sues i kĂ«ngĂ«tarit tha pĂ«r revistĂ«n “Billboard” se ai Ă«shtĂ« i imunizua dhe nuk po pĂ«rjeton simptoma tĂ« rĂ«nda tĂ« Covid-it.

Klan News

Burimi informacionit @TvKlan: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.