“Ju siguroj se …”- Mbyllet procesi i Këshillimit Kombëtar, kryeministri Rama publikon shifrat: Mbi 563 qytetarë morën pjesë

Është mbyllur procesi i Këshillimit Kombëtar. Kryeministri Edi Rama njoftoi se mbi 563 mijë  qytetarë kanë plotësuar formularin.

keshillimikombetar

Në një postim në Facebook, kreu i qeverisë siguron të gjithë pjesëmarrësit në pyetësor se zëri i tyre do të dëgjohet me respektin më të madh.

“Mirëmëngjes 😊 dhe me një falënderim me gjithë zemër për mbi gjysmë milionë shprehje interesi për Këshillimin e parë Kombëtar, si edhe duke i siguruar të tërë pjesëmarrësit se zëri i tyre do të dëgjohet me respektin më të madh, ju uroj të gjithëve një fundjavë të qetë”, shkroi kryeministri.

edi rama keshillimi kombetar

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.