Jugu i vendit tronditet nga tërmeti, ja sa ishte magnituda e lëkundjeve

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në qytetin e Gjirokastrës.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.5 ballë, me një thellësi 18 km.

B0073940 0257 490d B209 022936491ebf
B0073940 0257 490d B209 022936491ebf
7e2940f1 Fae6 46a8 8e53 54de03f8392d
7e2940f1 Fae6 46a8 8e53 54de03f8392d

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts