Jul Deda do të luajë skena erotike me Egla Cenon në film? Aktori: I shqepur dhe i qepur… Njerëzit do të dalin të lagur nga kinemaja

jul deda do te luaje skena erotike me egla cenon ne film aktori i shqepur dhe i qepur njerezit do te dalin te lagur nga kinemaja

Aktori i njohur, Jul Deda ka pranuar të luajë skena erotike me kolegen e tij, Egla Ceno, e cila i mori çmimin 100 mijë euro të BBV.

jul deda egla ceno

Në një telefonatë “kurth” në emisionin “Ndryshe”, prezantuesit i kanë ofruar Jul Dedës një rol ku përfshiheshin skena erotike me aktoren.

“Ideja është që duhet t’ja shpjegoni edhe pak Eglës këtë, sepse unë duhet ta mendoj njëherë me të thënë të drejtën. Të luaj me Eglën tani në këto momente me këtë lloj sinopsi që po më shpjegon dhe aq më tepër që ju nuk keni mbyllur as skenat e fundit, që me sa po kuptoj nga sinopsi janë fiks skenat e orgazmës. Ky është fundi i filmit me çfarë po kuptoj”, tha finalisti i BBV

Prezantuesja e emisionit i tha se do të ishte një skenë eksplicite midis dy aktorëve në ekranet shqiptare dhe që do t’i dhuronte mjaft ndjenja të veçanta shikuesve.

“Shumë ide interesante kjo. Tani me këto resurse fizike që kam unë nuk e di sa do t’i lag njerëzit. Nuk më ka propozuar ndonjëherë ndonjë njeri të luaj një film me skena eksplicite që të dalin njerëzit e lagur nga kinemaja. Është hera e parë në jetën time që më ndodh kjo”, u shpreh Jul Deda.

Por kur kuptoi që ishte thjesht një shaka, aktori përfundoi duke thënë: “Më këputët shpirtin me këtë skenën erotike me Eglën. Nuk di domethënë. Edhe isha duke e imagjinuar skenën eksplicite me Eglën. Aty më erdhi për të qeshur se po imagjinoja një skenë me majdanoz nëpër mure. Era majdanoz gjithandej. I shqepur, i qepur siç i ka Egla thashë mos i keni futur në skenar edhe këto, edhe u krye muhabeti kaq ishte. Edhe do dalin njerëzit jo të lagur, por të çmendur nga kinemaja.”

NDIQE LIVE “PANORAMA TV” <!–

–> © Panorama.al Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts