Ka informacione se do të arrestohet? Kreu i PL sfidon Dumanin: Kërkon të kapë ndonjë laraskë, por Ilir Meta është burrë!

ka informacione se do te arrestohet kreu i pl sfidon dumanin kerkon te kape ndonje laraske por ilir meta eshte burre
ka informacione se do te arrestohet kreu i pl sfidon dumanin kerkon te kape ndonje laraske por ilir meta eshte burre

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta u pyet sot nga gazetarët nëse ka informacione se do të arrestohet me urdhër të SPAK-ut, pas sulmeve ndaj këtij të fundit.

Në një konferencë për mediat, Meta tha se theksoi se Dumani kërkon që të kapë ndonjë laraskë, ndërsa shtoi se ai është burrë.

“Ky njeri shpreson të kapë ndonjë laraskë, dhe lëshon buburrecat. Ilir Meta është burrë dhe nuk trembet. Rrethimi i vogël ndaj Ilir Metës ka përfunduar. Rrethimi i madh ndaj Rilindjes së torollakut ka nisur. Shpresat e asgjësimit të pluralizmit politik të Berishës dhe rrethimit të Metës, janë të mbaruara. Shpresoj që të ketë diell për të gjithë, jo vetëm për Ramën dhe disa oligarkë dhe veglat e tij.”, tha ai.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts